Świętuj Międzynarodowy Dzień Urody z kosmetykami uzdrowiskowymi Sulphur

W dniu 9 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Urody. To doskonała okazja, by sięgnąć po wyjątkowe kosmetyki Sulphur i przygotować dla siebie zabieg domowego spa w zaciszu własnej łazienki. Święto to jest okazją do podkreślenia atutów swojej urody oraz stworzenia własnej definicji piękna.

Międzynarodowy Dzień Urody został zainicjowany przez rosyjską sekcję Międzynarodowego Komitetu Estetyki i Kosmetologii (Comité International d’Esthétique et de Cosmétologie, CIDESCO) i jest corocznie obchodzony w wielu krajach na całym świecie.

Firma CIDESCO powstała w 1946 roku w Brukseli, ale jej główna siedziba aktualnie znajduje się w Zurychu. Jej zadaniem jest określanie standardów w zakresie zabiegów kosmetycznych, pielęgnacji i terapii uzdrowiskowej. Skupia wokół siebie wiodące salony piękności i spa oraz szkoły kosmetyczne z całego świata. Głównym celem CIDESCO jest ustanowienie i utrzymanie najwyższych standardów kosmetycznych i uzdrowiskowych, promowanie estetyki na całym świecie, ułatwianie wymiany wiedzy oraz doświadczeń.

Branża kosmetyczna pozwala ludziom na całym świecie doskonale wyglądać, a w efekcie również poprawia samopoczucie. Międzynarodowy Dzień Urody to również świetny moment, by uhonorować producentów kosmetyków, którzy każdego dnia zaspokajają różnorodne potrzeby konsumentów. Tak wielkie znaczenie, szczególnie dziś w czasach koronawirusa ma higiena osobista – częste mycie dłoni oraz używanie płynu do dezynfekcji, co pozwala ograniczyć rozwój chorób i dolegliwości.

Twój rytuał piękna w zaciszu własnego domu

Z tej okazji zajrzyj na stronę sklepu internetowego SULPHUR i wybierz dla siebie odpowiednie kosmetyki do domowego spa, które zapewnią ci wyjątkowe chwile relaksu i odprężenia w zaciszu własnej łazienki.

Jak zabezpieczyć dłonie przed zimnem?

Popularną dolegliwością szczególnie w okresie jesieni i zimy są marznące dłonie. Stają się blade, sine i bolesne. Poznaj kilka prostych sposobów, by chronić dłonie przed zimnem. Utrzymywanie ciepła organizmu, w tym również dłoni jest bardzo…

5 rzeczy, które możesz zrobić, aby zachować zdrowe stawy

Warto dbać o zdrowie stawów, jeśli chcemy się swobodnie poruszać przez całe życie. Choć nie możemy całkowicie zapobiegać urazom czy uniknąć schorzeń takich jak zapalenie stawów, to jest kilka prostych sposobów, które pomogą chronić stawy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *