Idealny prezent na Dzień Mamy

Mama to kobieta, która zrobi wszystko dla swoich dzieci. Warto podziękować jej za miłość i poświęcenie nie tylko w Dniu Matki. Zastanawiasz się jaki prezent na Dzień Matki podarować ukochanej mamie w tym roku? Przygotowaliśmy podpowiedź!

Zamiast drogeryjnych kosmetyków, tym razem postaw na zestawy kosmetyków do pielęgnacji skóry z kategorii Domowe Spa w sklepie internetowym z polskimi kosmetykami uzdrowiskowymi Sulphur.

Zajrzyj do kategorii Domowe Spa i wybierz jeden z trzech zestawów kosmetyków, które troskliwie zadbają o skórę. Przygotowaliśmy 3 zestawy, które idealnie sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki, a są to:

– zestaw aromaterapia,

– zestaw borowinowe spa,

– zestaw siarczkowe spa.

Wybierz wyjątkowe kosmetyki o działaniu pielęgnacyjno-aromaterapeutycznym, które sprawią przyjemność najważniejszej osobie w Twoim życiu, rozpieszczając jej skórę podczas codziennej pielęgnacji.

Pielęgnacja włosów przetłuszczających się z tendencją do łupieżu

Łupież jest trudnym do ukrycia schorzeniem skóry głowy, które dotyka około 50% dorosłych osób. Może on powodować również przetłuszczanie się włosów. Jakie są przyczyny łupieżu i w jaki sposób dbać skórę głowy i włosy z…

Właściwości kosmetyczne borowiny

Borowina to niezwykła substancja o wielu właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. Znajduje zastosowanie w zabiegach spa, gabinetach kosmetycznych czy sanatoriach. Poznaj właściwości kosmetyczne borowiny. Co to jest borowina? Borowina to peloid, czyli rodzaj błota stosowany w…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *