Sposoby na jesienny relaks i odprężenie

Wiatr, zdecydowanie niższe temperatury i długie jesienne wieczory, a do tego częste opady nie napawają do optymizmu. Jesień jest niezwykle depresyjną porą roku.

 

Jednak wcale nie musi tak być! Znajdź dla siebie ulubione sposoby, które pomogą Ci przetrwać ten ponury sezon.

Jesień wcale nie musi być szara, bura i nudna! Wszystko zależy od tego, czy odpowiednio się do niej przygotujesz i nastroisz. Zaopatrz się w ciepłe i długie skarpety, cieplutki koc, pod którym schowasz się w długie jesienne i zimowe wieczory. Wybierz nastrojowe świece, które mogą także aromatyzować mieszkanie wybranym zapachem. Stwórz jesienne dekoracje z dyni, jarzębiny, kasztanów i szyszek. Przygotuj zapas pysznej herbaty i miodu.

 

Jesienny spacer dla zdrowia i urody

Często popełniamy ten błąd jesienią i zimą. Rezygnujemy z aktywności na świeżym powietrzu, bo jest zimno. Zamykamy się w ciepłych mieszkaniach. A nasz organizm dla zdrowia i urody potrzebuje przewietrzenia i dotlenienia. Zatem zaplanuj regularne, najlepiej codzienne, jesienne spacery. One wcale nie muszą być nudne. Możesz spacerować rano i podziwiać wschód słońca lub jeśli masz taką możliwość spacerować po lesie i wdychać jego przyjemne zapachy.

 

Jesienne wieczory z książką

Książka! O tak, książka to świetny sposób na spędzanie długich jesiennych wieczorów. Tematykę książek na jesień warto dopasować do własnych preferencji. Jedni wybiorą kryminał, inni sięgną po książki pozytywnie nastrajające. A niektórzy lubią czytać poradniki lub romanse.

 

Jesienne spotkania z przyjaciółmi

Organizuj spotkania z rodziną i znajomymi. To świetny sposób, by wspólnie spędzić długie jesienne i zimowe wieczory. Rozmowa, gry planszowe, po prostu wspólne spędzanie wolnego czasu. Spotkania z ludźmi, których lubimy, sprawiają nam przyjemność, odprężają. Są bezcenne. Warto je celebrować!

 

Jesienne spa w zaciszu własnego domu

Rozpieszczaj się o każdej porze roku! Szczególnie jesienią i zimą. Rozpal świece w łazience, włącz nastrojową muzykę, a następnie weź odprężającą kąpiel lub wykonaj domowy zabieg spa z czekoladą.

 

Nie daj się jesiennej chandrze! Pozytywnie się nastrajaj! Rób to, co sprawia Ci przyjemność. Rozwijaj własne hobby i zainteresowania, poszerzaj horyzonty. A może podzielisz się z nami własnymi sposobami na jesienne dni i wieczory?

Propozycje świątecznych prezentów

Zastanawiasz się nad prezentem, który możesz wręczyć kobiecie bądź mężczyźnie z okazji Dnia Świętego Mikołaja, bądź pod choinkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Olej z szałwii w kosmetykach

Jednym ze składników aktywnych naszego peelingu borowinowego Sulphur jest olej z nasion szałwii hiszpańskiej. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej właściwościom oleju z szałwii w kosmetyce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *