Zalety domowego masażu

Ekspresowe tempo życia, bycie ciągle w biegu — przecież taka sytuacja sprawia, że stres goni kolejny stres. A jest prosty sposób, by się odprężyć, pozytywnie nastroić i przywrócić dobrą energię. Jaki? Masaż!

Oczywiście można udać się do luksusowego spa czy salonu odnowy biologicznej. Ale czy nie przyjemniej wykonać sobie domowy masaż wspólnie z ukochaną osobą? To doskonały moment na odprężenie dla ciała i umysłu, który niesie za sobą mnóstwo korzyści. Idealna forma spędzania wolnego czasu z najbliższymi — inna od tej, która jest aktualnie najbardziej popularna. Bo zamiast chodzenia po galeriach czy oglądania telewizji, można pobyć z najbliższymi.

 

Dotyk doskonale wpływa na nasze poczucie, a aktualnie mamy tego dotyku po prostu zbyt mało!

 

Poznaj wyjątkowe właściwości domowego masażu:
– poprawia poczucie wartości,
– reguluje krążenie krwi,
– eliminuje napięcia i stresy,
– uspokaja,
– odpręża napięte mięśnie,
– wspomaga pracę układu immunologicznego,
– zmniejsza bóle menstruacyjne, bóle głowy czy kręgosłupa,
– regeneruje organizm po dużym wysiłku,
– dotlenia stawy i mięśnie,
– usuwa zbędne produkty przemiany materii, odżywia skórę,
– pojędrnia skórę,
– rozbija tkankę tłuszczową.

 

 

Warto zaplanować sobie takie regularne domowe sesje masażu. Z pewnością będzie to korzystne nie tylko dla ciała i umysłu, ale także dla relacji rodzinnych.

Nowość! Peeling borowinowy z kwasem hialuronowym

Właśnie jesteśmy na końcowym etapie tworzenia receptury nowego peelingu borowinowego z kwasem hialuronowym Sulphur, który wkrótce trafi do naszej oferty.   Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów, chcemy uzupełnić linię naszych uzdrowiskowych kosmetyków. Mamy nadzieję,…

Antyoksydanty — dlaczego są takie ważne?

Zwane też przeciwutleniaczami, antyoksydanty usuwają nadmiar wolnych rodników z organizmu.   Czy wiesz, że dla zachowania piękna i zdrowia na długie lata powinniśmy nasycać nimi nasz organizm, ale także poszukiwać ich w kosmetykach do pielęgnacji…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *