Jak wrócić po urlopie do pracy?

Pierwsze dni w pracy, po powrocie z urlopu mogą być trudne. Ciągle myślami jesteś na piaszczystej plaży bądź w innym urokliwym miejscu, które miałaś okazję odkrywać tego lata. Jak w dobrym nastroju wrócić do pracy z urlopu?

Kilka pierwszych dni po urlopie nie umawiaj spotkań

Przeznacz kilka pierwszych dni po powrocie z urlopu na „rozpoznanie” tematów i zadań do wykonania oraz ich rozplanowanie. Odpowiedz na zaległe maile, które z pewnością zasypały Twoją skrzynkę mailową.

 

Ze spokojem ogarnij zaległości

Po każdym urlopie pojawiają się zaległości w pracy, które trzeba nadrobić. Nie staraj się przebrnąć przez wszystkie w ciągu kilku godzin, szczególnie jeśli nie było cię w pracy ponad dwa tygodnie. Jeśli spraw jest naprawdę dużo, rozpisz je na kartce i pogrupuj względem ważności. Zacznij od zadań priorytetowych, wymagających Twojej uwagi.

 

Relaks w pracy…

Pamiętaj, że masz także prawo do przerwy w pracy, w czasie której warto się odprężyć. Wypij kawę na tarasie, usiądź na ławce i ciesz się delikatnymi promieniami słońca lub wybierz się na krótki spacer, który przewietrzy Twój umysł i pozwoli mu odpocząć od natłoku spraw do ogarnięcia.

 

 

Przyjemnie się nastrój w pracy po urlopie

Aby ułatwić sobie powrót do codziennych zadań zawodowych zabierz ze sobą do biura piękny, zielony kwiatek doniczkowy, który będzie Cię pozytywnie nastrajał. Nie zapomnij zabrać ze sobą pysznego, przygotowanego w domu zdrowego drugiego śniadania.

Diatomit, czyli zdrowie i piękno dzięki ziemi okrzemkowej

Okrzemki to glony, których skorupa zawiera ditlenek krzemu. Znana z dobroczynnych właściwości zdrowotnych ziemia okrzemkowa to szczątki ich skorupek. Żeby mogły być przez nas spożywane, kruszy się je w pyłek i oczyszcza.

Moc Świątecznych Życzeń

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowia, spokoju, szczęścia i wszelkiej pomyślności Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom marki Sulphur.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *